Business Joomla Themes by Justhost Reviews

ALITA

Firma Alita Industries, Inc. jest międzynarodową korporacją z udziałami na wszystkich kontynentach. Główna siedziba mieści się w Kalifornii w USA.

alita siedziba firmy

Firma Alita Industries od 1990 r. specjalizuje się w projektowaniu i dystrybucji wydajnych i skutecznych produktów do tłoczenia powietrza i wody. Wydajność, niezawodność, efektywność energetyczna i efektywność kosztowa są najważniejszymi priorytetami w procesie rozwoju korporacji.

Alita Industries oferuje zróżnicowany asortyment obejmujący generatory ozonu, pompy wodne i podwodne, dmuchawy do oczyszczalni ścieków i napowietrzania różnych akwakultur.

Wszystkie urządzenia spod marki ALITA posiadają certyfikaty:

CE oznaczenie to jest potwierdzeniem faktu, iż produkt jest zgodny z odpowiednimi podstawowymi wymaganiami europejskich przepisów technicznych.

RoHS - to skrót Dyrektywy Europejskiej 2002/95/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z 27.1.2003 o ograniczeniu używania określonych niebezpiecznych substancji w urządzeniach elektrycznych i elektronicznych.

JET – liniowe pompy powietrza Alita certyfikowane są przez Japan Electrical Safety & Environment Technology Laboratories (JET).