Business Joomla Themes by Justhost Reviews

Naprawa dmuchaw membranowych

Jesteśmy autoryzowanym punktem serwisowym firmy SECOH.
Zajmujemy się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym dmuchaw membranowych tej firmy, jak również naprawiamy dmuchawy firmy Airmac.

W ofercie posiadamy wszystkie części zamienne do wspomnianych urządzeń. Prowadzimy bezpłatne przeglądy dmuchaw membranowych. Możecie Państwo przesłać do nas lub przynieść osobiście urządzenie, a my w okresie maksymalnie do 3 dni roboczych dokonamy bezpłatnej ekspertyzy. Naprawiamy dmuchawy membranowe uszkodzone na skutek zaniedbań eksploatacyjnych użytkowników (np. spalone autostopery, wytarte ramki z magnesem), dmuchawy popsute na skutek awarii (spalone cewki itp.) oraz wykonujemy czynności serwisowe które powinny należeć do użytkownika (wymiana filtra powietrza, wymiana ponaciąganych, zużytych membran, wymiana zaworów). Zazwyczaj wszystkie części zamienne posiadamy na miejscu. W przypadku mniej popularnych dmuchaw membranowych części sprowadzamy.

Wysyłając dmuchawę do nas do ekspertyzy proszę pamiętać o umieszczeniu w pudełku (opakowaniu) danych do odesłania dmuchawy oraz numeru kontaktowego. Najlepiej wypełnić i wydrukować kartę naprawy pogwarancyjnej i załączyć ja do wysyłki. Po wykonaniu ekspertyzy pracownik serwisu skontaktuje się z Państwem celem ustalenia dalszych czynności.

Dmuchawy membranowe proszę wysyłać na adres:
Bioires Filip Kosim, ul. Miłocińska 2, 35-232 Rzeszów.

Firma Bioires sugeruje regularne przeglądy dmuchawy przynajmniej 2 razy do roku, regularne czyszczenie filtra powietrza, wymianę membran i zaworów co 18-24 miesiące.